O firmie

Ośrodek Szkoleniowy Centrum Usługowe QRAK bhp Magdalena Wauters to doświadczona grupa szkoleniowo-doradcza świadcząca kompleksowe usługi BHP. Proponujemy m. in. stałą lub jednorazową obsługę BHP (outsourcing w zakresie wykonywania zadań służby BHP), kompleksowe szkolenia BHP i PPOŻ oraz Pierwsza Pomoc, a także obsługę PPOŻ oraz wiele więcej.

Wykonujemy obowiązki z pełnym zaangażowaniem. Tym samym możemy spełnić wszystkie Twoje oczekiwania dotyczące najwyższej jakości usług. Kursy BHP prowadzimy nie tylko w Polsce ale również w Państwach Członkowskich UE dla Polaków pracujących za granicą. W obu przypadkach przekazujemy kompleksową, rzetelną wiedzę na temat bezpieczeństwa i higieny pracy na konkretnych stanowiskach. Prowadzimy także szkolenia udzielania pierwszej pomocy oraz ochrony przeciw pożarowej. Oferowane usługi BHP pozwolą Ci zadbać o bezpieczeństwo pracowników.

Wszystkie usługi BHP świadczymy na najwyższym poziomie, dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów. Oprócz szkoleń z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy promujemy organizację pracy oraz redukcję marnotrawstwa w procesach pracy. Dodatkowo na życzenie Klienta po szkoleniu bhp przeprowadzamy wstępne szkolenie z organizacji pracy oraz czasu pracy gratis. Duży nacisk kładziemy na to aby nasze szkolenia były przyjemne, pobudzały słuchaczy do kreatywności i dawania pomysłów jak polepszyć politykę bhp w Firmie oraz jak podnieść efektywność pracy, aby sprostać wymaganiom konkurencji na rynku.

Posiadamy STATUT Niepublicznej Jednostki Kształcenia Ustawicznego.